współpraca/dla hurtowników

Prowadzisz sklep internetowy i szukasz wysokiej jakości produktów z segmentu drobnego AGD? Masz sklep stacjonarny i chciałbyś poszerzyć jego ofertę o pięknie prezentujące się artykuły, które przykują oko Twoich klientów? Prowadzisz agencję marketingową i szukasz atrakcyjnych nagród do konkursów lub programów lojalnościowych? Jesteśmy przekonani, że marka Vita-My będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Zakładamy, że jeśli trafiłeś na tę stronę to wiesz już sporo o naszych produktach, więc skupmy się na tym co oferujemy jako dystrybutor:

stałą dostępność wszystkich oferowanych artykułów

Nasz pojemny magazyn zapewnia, że nigdy nie zabraknie dla Ciebie produktów do wysyłki. O planowanych dostawach poinformujemy Cię z dużym wyprzedzeniem.

szybką i wygodną wysyłkę do Ciebie lub Twojego klienta

Większość złożonych zamówień realizujemy tego samego dnia. Nasze minima logistyczne nie wymuszą na Tobie dużych zakupów. Umożliwiamy też wysyłkę dropshippingową bezpośrednio do Twoich klientów.

atrakcyjne rabaty

Jako wyłączny polski dystrybutor produktów Vita-My zapewniamy ceny, które pozwolą Ci skutecznie sprzedawać i zarabiać na naszych artykułach.

wsparcie marketingowe

Przekażemy Ci wysokiej jakości zdjęcia produktowe i aranżacyjne oraz opisy, które pozwolą Ci zaprezentować atrakcyjnie nasze produkty. Dla sklepów stacjonarnych atrakcyjne będą nasze piękne, autorskie opakowania.

nową, rozwijającą się markę

Jesteśmy dumni z oferowanych przez nas sprzętów, ale nie spoczywamy na laurach. Wprowadzając markę Vita-My do swojej oferty możesz być pewien, że już wkrótce pojawią się w niej kolejne hitowe produkty.

zapraszamy do kontaktu